1 Karierosfera

pozyczki

Karierosfera to ogólnopolski konkurs, w którym studenci rywalizują o płatne staże u najbardziej cenionych  pracodawców w Polsce.

W tegorocznej edycji uczestnicy mogą spróbować swoich sił w jednej z 8 dziedzin, z których każda objęta jest Patronatem innej firmy. Zadaniem Patrona jest merytoryczne przygotowanie II oraz III etapu konkursu, a następnie wyłonienie laureatów konkursu, którzy zdobędą szanse na rozwój swoich umiejętności podczas płatnego stażu.

W Karierosferze 2016 studenci z całej Polski będą mogli sprawdzić swoje siły w następujących dziedzinach:

Audyt - pod Patronatem EY

Consulting - pod Patronatem Accenture

Finanse Przedsiębiorstw - pod Patronatem PwC

IT in Banking - pod Patronatem Credit Suisse

Marketing - pod Patronatem Henkel

Prawo - pod Patronatem Olesiński&Wspólnicy

Zarządzanie sprzedażą - pod Patronatem PZU

Accounting - pod Patronatem BNY Mellon

Konkurs składa się z 3 etapów, które pozwolą wyłonić najlepszych studentów w Polsce. I etap to test on-line składający się z 5 pytań z wybranej dziedziny oraz 5 pytań sprawdzających ogólną wiedzę biznesową. Na wypełnienie testu uczestnicy mają czas od 19 lutego do 7 marca. Następny etap (16.03) to test pisemny, który odbędzie się równolegle w 13 miastach Polski i którego jego zadaniem będzie wyłonienie 10 finalistów z każdej dziedziny. III etap Karierosfery zostanie przeprowadzony 1 kwietnia we Wrocławiu. Pozwoli on studentom sprawdzić swoje umiejętności podczas sesji case, opracowanych i przeprowadzonych przez Patronów Dziedzin.

Karierosfera to konkurs, który pomaga studentom na rozwój swojej kariery nieprzerwanie od 15 lat. O sukcesie przedsięwzięcia świadczy Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Krakowa, jednego z największych ośrodków akademickich w Polsce.

Do udziału w konkursie zaprasza organizator główny - Stowarzyszenie Studenckie WIGGOR z Wrocławia.

Wypełnij test na www.karierosfera.pl i zagraj o płatny staż!

Ankiety studenckie oceny nauczycieli akademickich

Do zakonczenia ankietyzacji: