Zainteresowanie blokiem studenckim podczas Konferencji Inżynierii Biomedycznej

W dniach 26-27 października 2018 roku na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania Politechniki Poznańskiej🐏 przez studentów kierunku Inżynieria Biomedyczna organizowana jest Konferencja Inżynierii Biomedycznej. Jest to już trzecia edycja wydarzenia gromadząca co roku setki zainteresowanych z ponad dwudziestu ośrodków naukowych z całej Polski.
Jeżeli prowadzicie Państwo projekt, który Państwo chcecie przedstawić szerokiej publiczności podczas bloku studenckiego Konferencji zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza badającego zainteresowanie wyżej wymienionym blokiem. 👇

Jest to szansa na zaprezentowanie projektu przedstawicielom świata nauki oraz biznesu.

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie poniższego formularza do dnia 08.06.2018❗

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się drogą mailową (weronika.borowiak@bioinzynieria.net)

Zainteresowanie blokiem studenckim podczas Konferencji Inżynierii Biomedycznej

Szanowni Państwo, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza badającego wstępne zainteresowania prezentacją własnego projektu podczas bloku studenckiego w trakcie Konferencji Inżynierii Biomedycznej, która odbędzie się w dniach 26 – 27 października 2018.

Source