Wszystkich studentów Politechniki Krakowskiej zachęcamy do bezpłatnego udziału w wykładzie, który poświęcony będzie tematyce Excela. Dwie godziny wykładu to szansa na poznanie pożytecznych funkcji Excela i zdobycia umiejętności używania ich w życiu codziennym, a przede wszystkim w pracy. Firma Excellent, organizująca wykład, od wielu lat prowadzi szkolenia na terenie całej Polski.

Na Politechnice Krakowskiej studenci dostaną możliwość poznania bliżej popularnej funkcji JEŻELI i innych. Trener Excellent przedstawi także wyniki badań rynku, dotyczących zapotrzebowania na znajomość Excela wśród pracodawców. Jako obecni lub przyszli pracownicy, nie możecie przegapić tej analizy!

Wykład odbędzie się 9 maja o godzinie 18.00 w sali A4 budynek Wydziału Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej(WIEiK). Zachęcamy do udziału!

Możecie sprawdzić całą ofertę na szkolenie Excel, na który po wykładzie otrzymacie specjalny rabat!

Na kurs Excel najlepiej zabrać swojego laptopa – wtedy zajęcia nabiorą formy warsztatowej, ponieważ będziecie mogli na bieżąco pracować z trenerem. Przed wykładem zalecone jest pobranie plików ze strony: https://calculatic.pl/…/kurs-excel-na-politechnice-krakowsk… – znajdują się one w zakładce „Do pobrania”.

https://www.facebook.com/events/198056740810940/?ti=icl