FALL IN Love WITH PK – WA & WIEiK & WIiTCh

Brak pomysłu na czwartkowy wieczór?
Wpadajcie na na Dietla 75!
Arrrr! Będzie gorąco 😍

Widzimy się o 21!

https://www.facebook.com/events/156724888317536/?ti=icl Zbliża się czas szeroko pojmowanego romantyzmu (okolice 14 lutego każdego roku). Dlatego tym razem plan jest taki: razem będziemy się zakochiwać! …W Studentkach Politechniki, w Studentach również. W muzyce. W tańcach. W różnego rodzaju napojach. W naszym niepowtarzalnym klimacie. W gorącej atmosferze. W Dietlu 😉
Przy tym nieustraszony dancefloor Dietla75 tej nocy będzie miał kolejną szansę by przeżyć oblężenie, bo klimat tej miłosnej nocy na kilka dni przed Walentynkami stworzą nam trzy wydziały Politechniki Krakowskiej! A są to:
– WA,
– WIEiK,
– WIiTCh (dostaliśmy info, że to ponoć nie są czarownice).

Tym razem wychodzimy naprzeciw z krótkim instruktażem dla zakochanych oraz dla tych, którzy zakochiwać będą się u nas:
– tradycyjnie już… wyśpijcie się 😀
– tym razem również… zjedzcie śniadanie,
– ciepło ubierać się nie trzeba – tej nocy rozgrzewa nas… MIŁOŚĆ!
– wracając do prozy… weźcie legitymacje studenckie!

Startujemy o 21:00, zabawę kończymy w momencie kiedy każdy już znajdzie swoją połowę (ewentualnie 0,5l).

Nie tylko romantyczne piosenki z głośników puści @[100001418193707:2048:Piotr PePe Plajzer] znany jako @[557726404269095:274:DJ Pepe]

PROMKI:
– od 21:00 do 22:00 – 1+1 -> tańszą smakowitość z naszego baru obniżamy jeszcze o 50%!
– za każde przybycie – shot,
– za wygrany na fejsie konkurs – 0,5l bezbarwnego napoju, który nie jest wodą – ZGADNIJ!
a dodatkowo: MIĘDZY 24:00 A 3:00 BARMANI KILKA RAZY ZADZWONIĄ I ZAWOŁAJĄ WAS DO BARU NA DARMOWE SHOTY!

Dietla 75 – Music Club, to bezpretensjonalna „świetlica” dla ludzi lubiących swobodę, niestandardowe rozwiązania i kabaret Monty Pythona. Charakteryzuje nas styl i lekkość ducha z jaką prowadzona jest ta wielka nieustająca domówka. Możesz do nas przyjść w dresie lub szpilkach od Gucciego i w obu przypadkach będziesz się świetnie czuła lub…( jesteśmy tolerancyjni ) czuł 🙂 Klub Dietla 75 to jednocześnie tragizm i komizm, fantastyka i realizm, piękno i brzydota. Groteska to nasz drugie imię.

162 people interested

Link do oryginalnego odnośnika